Op 4 en 5 juni 2026 organiseerde Konica Minolta de Label Experience 2026 in Praag, een exclusief evenement voor klanten en prospects uit de label- en verpakkingsindustrie. Tijdens deze tweedaagse stonden innovatie, kennisdeling en netwerken centraal.
De deelnemers kregen een exclusieve demonstratie in het ELEC (European Label Experience Center) van Konica Minolta, waar zij kennismaakten met de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van digitale labelproductie en printtechnologie. Via demonstraties en gesprekken met experts ontdekten zij hoe innovatieve oplossingen bedrijven kunnen ondersteunen bij het verhogen van efficiëntie, kwaliteit en flexibiliteit.
Naast het inhoudelijke programma bood de Label Experience ook ruimte voor waardevolle ontmoetingen en het versterken van relaties. Tijdens een aperitiefcruise en diner in het hart van Praag konden de deelnemers ervaringen uitwisselen en nieuwe inzichten opdoen.
De tweede dag startte met een inspirerende kennissessie waarin Konica Minolta-experts hun inzichten deelden. Vervolgens ontdekten de deelnemers de historische binnenstad van Praag tijdens een begeleide stadswandeling, waarna werd afgesloten met een gezamenlijke lunch.
Konica Minolta bedankt alle aanwezigen voor hun enthousiasme, betrokkenheid en inspirerende gesprekken. Samen blijven we bouwen aan de toekomst van de label- en verpakkingsindustrie.