Na zorgvuldige marktconsultatie heeft Konica Minolta vastgesteld welke diensten “de markt” zoal vraagt en wij zijn vervolgens op zoek gegaan naar “Best of Breed” partijen in de markt die ons huidige dienstenpakket kunnen aanvullen en versterken
De som der delen is dan groter dan de afzonderlijke componenten. Dat heeft geresulteerd in een groot aantal partnerships met bedrijven om zo gezamenlijk de markt te bedienen.
Dit concept noemen we:
BUSINESS 4 BUSINESS [B4B]
Zie verder welke diensten hier tot nu toe onder vallen, want het B4B concept is een continu proces dat zich snel aanpast aan de veranderende wensen van de markt.
‘Gaat niet, bestaat niet’ is ons motto.
1. Fleet Management:
- In deze tijd van ontzorgen willen veel organisaties het gemak van het gebruik van onze printers. Het bijvullen van papier, toner, nietjes en het er zijn als de printer aandacht vraagt wordt dan door een B4B partner gedaan. Slimme software laat de partner weten wanneer deze aan de slag moet.